سومین نمایشگاه چاپ شهر آفتاب
چهار کارگاه آموزشی هم‌زمان با سومین نمایشگاه چاپ شهر آفتاب (IPAP) در روزهای پنجشنبه و جمعه 11 و 12 مهر برگزار می‌شود.
رضا رحمانی، مدیر اجرایی سومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت چاپ و ماشین‌آلات بسته‌بندی در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، عنوان کرد: هم‌زمان با سومین تجربه نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی کارگاه‌های مختلفی با هدف رشد و ارتقای دانش و آگاهی شرکت‌کنندگان و فعالان صنعت چاپ کشور با حضور استادان و دست‌اندرکاران این حوزه برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: نخستین کارگاه با عنوان «بازاریابی شبکه‌های اجتماعی در حوزه چاپ و بسته‌بندی» پنج‌شنبه 11مهر توسط آرش نیکدست از ساعت 11:30 تا 13 برگزار خواهد شد.
رحمانی با اشاره به برگزاری دومین کارگاه توضیح داد: «اهمیت چاپ‌های امنیتی و ضد جعل» عنوان کارگاه دیگری است که در روز پنجشنبه توسط مهدی عظیمی از ساعت 15 تا 16:30 ارائه خواهد شد و در آن درباره ویژگی‌ چاپ‌های امنیتی در صنعت چاپ و بسته‌بندی صحبت خواهد شد.
وی درباره برگزاری سومین کارگاه آموزشی گفت: در روز جمعه 12 مهر نیز دو کارگاه «بسته‌بندی پلیمری، سلولزی، فلزی و سیلیسیم» و «بسته‌بندی کارتن و ساختار آنیلوکس و بالا بردن کیفیت در چاپ» از ساعت 11 تا 12:45 توسط رضا رضایی، حسن پیشنماز و ابراهیم رستمی برگزار می‌شود.
رحمانی یادآور شد: همچنین کارگاه دیگری که در روز جمعه برگزار می‌شود، «استراتژی‌های تولید پاک در صنایع کاغذسازی» است که توسط سندیکای تولیدکنندگان کاغذ و مقوا از ساعت 13 تا 15 برپا خواهد شد.
سومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت چاپ و ماشین‌آلات بسته‌بندی 10 تا 13 مهر ماه در مجموعه شهر آفتاب برگزار خواهد شد.
گروه تبلیغاتی ریحان درسومین نمایشگاه چاپ شهر آفتاب حضور ندارد ولی با مجموعه ای از انواع سررسید 99 در نمایشگاه تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته 98 که در محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار می شود حضوری فعال خواهد داشت.
منبع: خانواده چاپ