چاپ سررسید 99 در سررسید ریحان

چاپ سررسید 99
چاپ سررسید 99 همانند سال های پیشین بخشی از فعالیت مجموعه چاپ و صحافی ریحان در آستانه ی سال جدید هجری خورشیدی می باشد.
مجموعه ریحان با بهره گیری از کادر مجرب طراحی و فروش در دفتر تهران و ماشین آلات پیشرفته صحافی و نیروهای کارآزموده در کارگاه صحافی شهریار آماده ی تولید سررسید شرکت ها، سازمان ها، ارگان ها و تمامی مجموعه هایی می باشد که برای سال جدید نیاز به هدایای تبلیغاتی با ماندگاری و تاثیرگذاری بالا و قیمت مناسب هستند.
با توجه به اینکه هنوز تقویم رسمی سال 99 توسط شورای فرهنگ عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام نشده، کادر ریحان در حال آماده سازی ملزومات پیش از تولید سررسید نظیر تولید انواع جلد می باشند.

سفارش چاپ سررسید 99

در روزهای پیش رو تا انتشار تقویم 99، شما عزیزان می توانید با بهره گیری از مشاوره رایگان کارشناسان فروش ریحان و دریافت نمونه ها، سررسید مورد نظر خود را انتخاب نموده و فرآیند طراحی سررسید اختصاصی خود را به ما بسپارید تا پس از اعطای مجوزها، در زمانی کوتاه سررسیدهای تبلیغاتی خود را دریافت نمایید.

برای مشاوره با کارشناسان فروش مجموعه چاپ و صحافی ریحان با شماره های زیر تماس بگیرید:
تماس با واحد فروش دفاتر:
📞 02133985629
📞 02133984134

از مزیت های سفارش سررسید 99 در این زمان ها و قبل از ورود به زمان پیک سفارشات، رسیدن به کیفیت بالاتر خروجی به جهت زمان بیش تر برای طراحی و تولید و قیمت مناسب تر می باشد. زیرا هرساله با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال به دلیل حجم درخواست ها برای خرید کاغذ و وارداتی بودن کاغذ؛ قیمت این قلم مصرفی به شدت افزایش می باشد و در نتیجه هزینه تولید سالنامه نسبت به روزهای پیشین آن بسیار افزایش می یابد.
لازم به ذکر است مجموعه ریحان تولیدکننده انواع سررسید تبلیغاتی سال 1399 در قطع های وزیری، اروپایی ( رقعی باریک )، رقعی، نیم وزیری ( یک هشتم ) پالتویی و جیبی می باشد. چاپ انواع تقویم رومیزی 99، تقویم دیواری و تقویم دیواری نیز بخش دیگری از تولیدات هدایای تبلیغاتی سال نوی مجموعه چاپ و صحافی ریحان برای سال 1399 می باشد.