کاتالوگ سررسید 97

کاتالوگ سررسید 97 – چاپ سررسید 97 – چاپ سررسید – سررسید 97

کاتالوگ سررسید 97 تولیدات سالنامه ریحان در سایت های این مجموعه بروزرسانی شد.
کاتالوگ جدید شامل 16 کد سررسید می باشد که در قطع های وزیری، اروپایی و نیم وزیری تولید شده اند.
سررسیدهای وزیری شامل سالنامه 97 وزیری با داخلی روزانه 21 فرمه کاغذ سفید و کرم با جلدهای چرم پوست ماری پلاک دار، ترموی نرم، اشبالت جیر و سلفونی می باشد. سررسیدهای اروپایی نیز با داحله روزشمار پنج شنبه و جمعه با هم با جلدهای ترمو نرم، ترمو سخت با مغزی لب رنگ، چرم جاخودکاری دار و چرم پوست ماری می باشد.
سررسیدهای قطع پالتویی یا یک هشتم این مجموعه نیز با دو جنس جلد و سه کد تولید شده اند که شامل چرم PU/PVC در رنگ های مشکی، قهوه ای، قرمز، زرد، نارنجی، سبز و سرمه ای و اشبالت جیر در رنگ طوسی می باشد. مغزی سررسیدهای نیم وزیری نیز همگی روزانه طراحی شده است.
علاوه بر سررسیدهای روزانه، همانند سال پیش دو مدل سررسید دستیار نیز بین تولیدات این مجموعه است که شامل سررسید هفته شمار به همراه 148 صفحه یادداشت تحریر 70 گرم کرم با جلد چرم پوست ماری و صحافی دوختی و سررسید یادداشت روزانه به صورت داخله ماه در دو صفحه و 273 صفحه یادداشت با تاریخ خام می باشد. جلد سررسید یادداشت روزانه چرم PU/PVC در 5 رنگ بوده که با کش یراق دار می باشد و با پلاک ژلاتینی رنگی عرضه می گردد.
کاتالوگ و لیست قیمت تولیدات سالنامه ریحان را می توانید از صفحه ” سررسید ارزان 97 ” این مجموعه دریافت نمایید.
جهت کسب اطلاعات بیش تر و دریافت مشاوره رایگان در انتخاب سررسید نیز می توانید با شماره های 02133984134 و 02133985629 تماس بگیرید و با کارشناسان فروش این مجموعه در ارتباط باشید.
ضمن اینکه اطلاع رسانی در مورد موجودی کارها نیز از طریق کانال تلگرام سررسید ریحان انجام می پذیرد که با عضویت در آن می توانید از جدیدترین اخبار این مجموعه آگاه شوید.