چاپ تقویم رومیزی اختصاصی

چاپ تقویم رومیزی اختصاصی | خرید تقویم رومیزی | چاپ تقویم 97 | چاپ تقویم رومیزی 97

چاپ تقویم رومیزی اختصاصی بخشی از خدمات سررسید ریحان در آستانه سال جدید هجری شمسی می باشد.
با توجه به اعلام تقویم رسمی سال 97 هجری شمسی، فرآیند چاپ تقویم 97 توسط سالنامه ریحان آغاز گردیده و اواسط آذر ماه نمونه های تقویم رومیزی عمومی در دسترس شما عزیزان قرار می گیرد که از طریق کانال تلگرام اطلاع رسانی صورت می گیرد. اما مشتریان عزیزی که تمایل دارند مشخصات شرکت و محصولات خودشان را در تقویم رومیزی درج نمایند، جهت چاپ تقویم رومیزی اختصاصی می توانند با کارشناسان فروش سالنامه ریحان تماس گرفته و علاوه بر دریافت مشاوره رایگان جهت انتخاب انواع تقویم رومیزی ، نسبت به خرید تقویم رومیزی اقدام نمایند.
تقویم رومیزی مورد درخواست مشتری می تواند تقویم رومیزی های معمول به صورت 12 برگی، 13 برگی و یا بیش تر با مشخصات و تصاویر محصولات مشتری و یا تقویم رومیزی فانتزی به صورت دلخواه مشتری باشد. به طور مثال تقویم رومیزی یادداشت دار، تقویم رومیزی با برگه یادداشت های جدا شونده می توانند هدیه تبلیغاتی متفاوتی برای ارائه به مدیران مورد نظر شما باشد.
چاپ تقویم رومیزی 97 به صورت طلاکوب و نقره کوب روی پایه تقویم از اواسط آذر ماه و با آماده شدن نمونه های تقویم رومیزی عمومی انجام می شود ولی تقویم رومیزی های اختصاصی را هم اکنون می توانید سفارش دهید و با توجه به زمان مناسب، کار با کیفیت بالا و قیمت مناسب دریافت نمایید.
تقویم های رومیزی معمولاً با پایه سخت سلفون عرضه می شوند که امکان چاپ بر روی پایه تقویم نیز به درخواست مشتری وجود دارد.
در تقویم ههای اختصاصی حتی امکان تعیین رنگ فنر، گرماژ کاغذهای استفاده شده، نوع روکش صفحات و سایز برگه ها وجود دارد.
ضمن اینکه امکان تولید کاور و جعبه جهت قرار گرفتن تقویم های رومیزی وجود داشته و حتی امکان بسته بندی در پک های سلفون نیز در این نوع سفارش تقویم وجود دارد.