هدایای تبلیغاتی جدید و ارزان

هدایای تبلیغاتی جدید و ارزان | هدایای تبلیغاتی خاص ، هدایای تبلیغاتی ارزان

کاتالوگ هدایای تبلیغاتی گروه تبلیغاتی ریحان با هدایای تبلیغاتی جدید و ارزان بروز رسانی شد.
هدایای تبلیغاتی جدید شامل انواع خودکار پلاستیکی و خودکار فلزی، جاکلیدی فلزی و جاکلیدی چرمی، ساعت رومیزی زنگ دار، ساک دستی کاست دار، بدون کاست و ساک واتر، آفتابگیر تبلیغاتی، فلش مموری، پاوربانک تبلیغاتی، دفترچه یادداشت تبلیغاتی و چندین مورد ست مدیریتی چرمی می باشد.
در کاتالوگ جدید رنگ بندی خودکارهای پلاستیکی به طور کامل مشخص شده است و چندین کد جدید به کدهای قبلی اضافه گشته است.
بخش جاکلیدی ها تغییر بسیاری داشته و کلاً قالب ساخت جاکلیدی ها تغییر نموده و با جاکلیدی های جدیدی در خدمت شما هستیم.
سه مورد پاوربانک با ظرفیت های مختلف و امکانات مختلف نیز به کاتالوگ اضافه گشته است که ارزان ترین آن ها با بدنه پلاستیکی و ظرفیت 2600 میلی آمپر است و قابلیت چاپ تامپو روی بدنه را دارد. دو مورد پاوربانک بعدی، هر دو با ظرفیت 10.000 میلی آمپر و بدنه ی فلزی هستند که قابلیت چاپ لیزر دارند و تفاوت قیمتی آن ها به دلیل فست شارژ بودن یکی از مدل هاست.
یک مورد فلش مموری با بدنه ی فلزی و کیفیت بسیار بالا نیز به کاتالوگ هدایای تبلیغاتی جدید و ارزان اضافه گشته است که قابلیت لیزر داشته و بدنه ی آن مقاوم در برابر آب و ضربه است. حجم این فلش مموری 8 گیگ می باشد.
ست های مدیریتی جدید نیز با چرم با کیفیت تولید شده اند که ساده ترین آن ها ست کیف پالتویی و خودکار با قابلیت لیزر است و ست های بعدی شامل کیف پول چرمی، ساعت رومیزی و جاکلیدی چرمی؛ کیف چرمی، کیف پالتویی و جاکلیدی می باشد. تمامی ست ها با جعبه بوده و قابلیت لیزر روی بدنه ی اقلام داخل را دارند.
جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت موارد فوق به صفحه هدایای تبلیغاتی مراجعه نمایید.
جهت دریافت اطلاعات بیش تر در مورد موجودی و بروزرسانی کاتالوگ هدایا کافیست در کانال تلگرام گروه تبلیغاتی ریحان عضو شوید.