سفارش سررسید

سفارش سررسید – دانستنی های خرید سررسید – نکات سفارش چاپ سررسید

بخش سالنامه گروه تبلیغاتی ریحان در راستای افزایش اطلاعات شما عزیزان راجع به انواع سررسید چاپی و تسهیل در انتخاب سررسید مورد نظرتان، هرساله مقالاتی آموزشی ارائه می دهد که امسال نیز دو مقاله به بخش مقالات سایت افزوده گشت.
مقاله ی اول راجع به سررسید اروپایی می باشد که در آن انواع سررسید اروپایی و دلایل نامگذاری این نوع سررسید ذکر شده است.
مقاله ی بعدی در مورد سررسید دستیار مهندسی می باشد که در آن به طور کامل ساختار سررسید دستیار شامل توضیح تمامی برگه ها و انواع سالنامه دستیار مهندسی با ذکر عکس توضیح داده شده است.
ضمن اینکه مقاله ی معرفی انواع مختلف سررسید که در سال 1392 در سایت قرار گرفته بود، نیاز به اصلاحاتی داشت که در 2 آذرماه این اصلاحات انجام گشت و ضمن افزودن برخی توضیحات اضافه به بخش های مقاله، دسته بندی جدید سررسیدها بر اساس نوع کاغذ نیز ذکر شد.
جهت دریافت مقالات گروه تبلیغاتی ریحان به بخش مقالات مراجعه نموده و یا از لینک های زیر استفاده نمایید:
سالنامه دستیار مهندس چیست؟
سررسید اروپایی چیست؟
انواع چاپ سررسید تبلیغاتی
معرفی انواع مختلف سررسید
جهت سفارش سررسید لازم است با اصلاحات رایج در مورد سررسید و برخی نکات آن ها آشنا شوید که موارد لازم همگی در مقاله های مذکور ذکر شده و پس از مطالعه ی آن ها با اطلاعات کافی می توانید عملیات مربوط به سفارش سررسید خود را انجام دهید.
لازم به ذکر است سررسید ریحان تولید کننده سررسید 95 ارزان قیمت، سررسید مدیریتی 95 ، تقویم رومیزی، تقویم جیبی و دیواری و انواع ست های مدیریتی و هدایای تبلیغاتی نوروز 95 می باشد.