نمایشگاه چاپ و بسته بندی 97

نمایشگاه چاپ و بسته بندی 97 – رونمایی از سررسید 98 سالنامه ریحان

گروه تبلیغاتی ریحان در بیست و پنجمین نمایشگاه چاپ و بسته بندی 97 حضوری فعال داشته و از نمونه سررسیدهای سال 98 این شرکت در این نمایشگاه رونمایی خواهد شد.
بهمین منظور از شما مشتریان و بازدیدکنندگان عزیز دعوت می شود با حضور خود در غرفه سررسید ریحان، از نمونه های سررسید 98 این مجموعه بازدید نمایند.
لازم به ذکر است تولیدات جدید سررسید ریحان شامل انواع سررسید وزیری با جلدهای مختلف چرمی، سررسید اروپایی روزانه با جلد چرم، ترمو و گالینگور، سررسید نیم وزیری جلد چرمی، تقویم خبرنگاری یادداشت دار، دفاتر یادداشت چرمی و گالینگوری، انواع تقویم رومیزی و تقویم دیواری خاص می باشد. کاتالوگ سررسیدهای 98 این مجموعه در نمایشگاه چاپ در دسترس شما عزیزان قرار می گیرد.
ضمن اینکه در غرفه امکان ثبت سفارشات انواع مختلف سررسید و تقویم وجود داشته و دفتر گروه تبلیغاتی ریحان نیز در روزهای پنج شنبه، شنبه و یکشنبه باز و آماده ی پاسخگویی به شما عزیزان می باشد.
تمامی محصولات سالنامه ریحان قابلیت سفارشی سازی و اختصاصی سازی را داشته و امکان تغییر در تمامی جزئیات سررسیدها، تقویم ها و دفاتر یادداشت به دلخواه مشتری و با سلیقه ی آن ها وجود دارد. جهت دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارشات کافیست با ما تماس بگیرید.
وعده دیدار ما: محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، سالن 6، غرفه شماره 28
زمان بازدید: 22 الی 25 آذر ماه 1397 ، ساعت 9 الی 17