نمایشگاه تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته 97

نمایشگاه تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته 97 – سررسید 98 سالنامه ریحان

گروه تبلیغاتی ریحان در پانزدهمین نمایشگاه تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته 97 حضوری فعال داشته و سررسیدهای 98 این مجموعه درغرفه سررسید ریحان نمایش داده می شود.
بهمین منظور از شما مشتریان و بازدیدکنندگان عزیز دعوت می شود با تشریف فرمایی خود از سررسید 98 سالنامه ریحان بازدید نمایید.
لازم به ذکر است تولیدات جدید سررسید ریحان شامل انواع سررسید وزیری با جلدهای مختلف چرمی، سررسید اروپایی روزانه با جلد چرم، ترمو و گالینگور، سررسید نیم وزیری جلد چرمی، تقویم خبرنگاری یادداشت دار، دفاتر یادداشت چرمی و گالینگوری، انواع تقویم رومیزی و تقویم دیواری خاص می باشد. کاتالوگ سررسیدهای 98 این مجموعه در نمایشگاه چاپ در دسترس شما عزیزان قرار می گیرد.
ضمن اینکه در غرفه امکان ثبت سفارشات انواع مختلف سررسید و تقویم وجود داشته و دفتر گروه تبلیغاتی ریحان نیز در روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و شنبه باز و آماده ی پاسخگویی به شما عزیزان می باشد.
تمامی محصولات سررسید ریحان قابلیت سفارشی سازی و اختصاصی سازی را داشته و امکان تغییر در تمامی جزئیات سررسیدها، تقویم ها و دفاتر یادداشت به دلخواه مشتری و با سلیقه ی آن ها وجود دارد. جهت دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارشات کافیست با ما تماس بگیرید.
وعده دیدار ما: محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، سالن 5
زمان بازدید: 12 الی 15 دی ماه 1397 ، ساعت 9 الی 17
تصاویر هر روز نمایشگاه را نیز می توانید در کانال تلگرام سررسید ریحان و یا صفحه ی اینستاگرام این مجموعه مشاهده نمایید.
جهت کسب اطلاعات بیش تر می توانید با ما تماس بگیرید.