لیست قیمت کاتالوگ

لیست قیمت کاتالوگ – طراحی و چاپ کاتالوگ – چاپ کاتالوگ ارزان

لیست قیمت کاتالوگ ، بروشور، کارت ویزیت، پوستر تبلیغاتی، ست اداری ( سربرگ A4 ، سربرگ A5 ، پاکت اداری و پاکت A4 ) در سایت گروه تبلیغاتی ریحان بروزرسانی شد.
تمامی قیمت ها در تاریخ 18 اردیبهشت 98 بروزرسانی شده ولی با توجه به تغییرات روزانه قیمت کاغذ و نوسانات شدید آن، امکان تغییر قیمت ها وجود دارد و خواهشمند است قبل از ثبت نهایی سفارش، قیمت بروزشده را با تماس با واحد فروش دریافت نمایید.
قیمت های ذکر شده در سایت بابت کاتالوگ، فقط مربوط به کاتالوگ تک برگی A4 بوده و به دلیل گسترده بودن این قلم چاپی و تنوع بالا در چاپ کاتالوگ امکان ارائه لیست قیمت برای این مورد وجود ندارد ولی با تماس با واحد فروش ریحان می توانید در اسرع وقت، قیمت کاتالوگ مورد نظرتان را دریافت نمایید.
چاپ ریحان تولید کننده انواع کاتالوگ چاپی شامل کاتالوگ A3 ، کاتالوگ سه لت A4 ، کاتالوگ 4 برگی با صحافی منگنه، کاتالوگ 12 صفحه ای با منگنه لوپ، کاتالوگ 40 برگی با صحافی چسب گرم و سایر انواع کاتالوگ می باشد.
ست های اداری ارائه شده توسط این مجموعه نیز شامل چند نمونه ست اداری با کاغذ تحریر 80 و 100 گرم می باشد ولی این مجموعه امکان چاپ و صحافی ست اداری با سایر انواع کاغذ نظیر کاغذ تحریر 120 گرم، کاغذ کتان 120 گرم و حتی کاغذ گلاسه نیز دارد.
لازم به ذکر است مجموعه چاپ و صحافی ریحان با کادر مجرب طراحی و صحافی امکان تولید انواع اقلام چاپی را دارد که جهت استعلام این موارد می توانید در تلگرام به ما پیغام داده و یا مستقیماً با شماره تلفن های دفتر فروش ریحان تماس بگیرید.
ضمن اینکه گروه تبلیغاتی ریحان تولید کننده انواع هدایای تبلیغاتی شامل انواع دفترچه یادداشت تبلیغاتی، لیوان تبلیغاتی و سایر اقلام تبلیغاتی نیز می باشد که نمونه های آن در کانال تلگرام این مجموعه وجود دارد.