سررسید چرم 93

چاپ اختصاصی تقویم و سررسید 93

قیمت های مربوط به چاپ سررسید اختصاصی 93 شامل چاپ سررسیدهای روزانه تک رنگ و دو رنگ با جلد سلفون اختصاصی یا جلد ترمو و چرم با خدمات داغکوب و چاپ دو برگ ( 4 صفحه ) لت گلاسه اختصاصی روی سایت قرار گرفت.
قیمت ها شامل چاپ جلد سلفون اختصاصی و دو برگ لت برای سه نوع صفحات داخلی سررسید 93، چاپ داغکوب و دو برگ لت برای سررسید چرم 93، چاپ داغکوب و دو برگ لت برای سررسید ترمو 93 و چاپ داغکوب و دو برگ لت برای سررسید ارگانایزر 93 با صحافی کلاسوری ( سررسید طرح ارگانایزر ) می باشد که از صفحه ی ” طراحی و چاپ سررسید اختصاصی ۹۳ ” قابل دسترسی است.
حداقل تیراژ برای سفارش سررسید اختصاصی 93، 1000 جلد می باشد و تیراژهای پایین تر فقط شامل خدمات چاپ بر روی جلد سررسید می شوند. ( به جز سررسید روزانه کلاسوری 93 )
سازمان ها و شرکت های متقاضی چاپ اختصاصی سررسید 93 می توانند تا تاریخ 10 بهمن 92 سفارش خود را برای ما ارسال نمایند و در مورد سفارشاتی که بعد از این تاریخ دریافت می شوند، گروه ریحان تضمینی برای تحویل سررسیدهای اختصاصی قبل از عید 93 ندارد. ( تحویل سفارشات دریافت شده تا 10 بهمن 1392 در سال 92 می باشد و سفارشات بعد از آن آخر سال 92 یا اول سال 93 تحویل داده می شوند. )
لازم به ذکر است گروه ریحان علاوه بر چاپ سررسیدهای اختصاصی فوق، آمادگی چاپ سررسید تمام اختصاصی 93، چاپ اختصاصی تقویم رومیزی 93 و چاپ اختصاصی تقویم جیبی 93 را نیز داراست که برای استعلام قیمت آن می توانید با ما تماس بگیرید:
شماره تماس: ۰۹۱۲۸۹۸۶۷۹۱ ( رسول گل محمدی )
ایمیل: reihanads.ir@gmail.com
دفتر چاپ: تهران، بهارستان، ابتدای خیابان ملت، برج بهارستان، بلوک B، طبقه 3، واحد B35

– اطلاعات بیش تر در مورد انواع سررسید، تقویم و هدایای تبلیغاتی ارائه شده توسط گروه تبلیغاتی ریحان را می توانید از صفحه ” چاپ تقویم و سررسید 93 ” دریافت نمایید.