قیمت طراحی سایت | تعرفه طراحی وب سایت ریحان

قیمت طراحی سایت
قیمت طراحی سایت گروه تبلیغاتی ریحان در سایت قرار گرفت. انواع طراحی سایت گروه ریحان به چهار گروه طراحی سایت ارزان، طراحی سایت پیشرفته، طراحی سایت ویژه و طراحی سایت فروشگاه اینترنتی تقسیم شده که هر کدام شامل دو زیرگروه هستند. از جمله این زیرگروه ها می توان به طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت خبری و طراحی سایت حرفه ای اشاره کرد. هر یک از انواع طراحی سایت دارای صفحه جداگانه بوده که در آن امکانات و ویژگی های هر پلان طراحی سایت قرار گرفته است. جهت مشاهده هر پلان می توانید از منوهای بالای سایت موس را روی منوی “طراحی سایت” نگهداشته و زیرگروه مورد نظر را انتخاب نمایید. قیمت طراحی سایت گروه تبلیغاتی ریحان را هم می توانید از صفحه “تعرفه طراحی سایت” مشاهده نمایید. ضمن اینکه قیمت طراحی سایت در تاریخ 7 مرداد به روز شده است.
روال سفارش طراحی سایت در گروه تبلیغاتی ریحان به این صورت است که شما با مراجعه به پلان های طراحی سایت نظیر طراحی سایت آگهی، مشخصات هر پلان را مشاهده نموده و پس از انتخاب پلان، در پایین صفحه یکی از قالب های آماده شده جهت طراحی سایت را انتخاب می نمایید. برای هر پلان قالب های مخصوص و متناسب با ویژگی های آن پلان در نظر گرفته شده است. پس از انتخاب قالب، بر روی “افزودن به سبد خرید” کلیک کرده و فرآیند سفارش را تکمیل می کنید تا پس از تایید پرداخت کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.
در صورتی که با فرآیند سفارش اینترنتی آشنایی ندارید می توانید با ما تماس بگیرید تا سفارش طراحی سایت خود را به صورت تلفنی انجام دهید.
لازم به ذکر است گروه تبلیغاتی ریحان با بیش از هفت سال سابقه طراحی سایت، مهارت و تجربه کافی در زمینه ارائه انواع سایت شخصی، سایت حرفه ای، سایت فروشگاهی، سایت شرکتی و نمونه کار و سایر سایت های اینترنتی را داراست.