فروش دفتر تحریر

فروش دفتر تحریر | خرید دفاتر تحصیلی | فروش دفتر مشق | لوازم التحریر فانتزی

مجموعه چاپ و تبلیغات ریحان در آستانه شروع سال تحصیلی جدید اقدام به تولید انواع دفتر تحریر فانتزی و ساده با تنوع بالا نموده است.
دفاتر تحریر تولید این مجموعه شامل انواع دفتر مشق 50 برگ، 80 برگ و 100 برگ با جلدهای طلقی ساده، طلقی چاپی ( با طرح انیمیشن های روز دنیا ) و جلد شومیز می باشد. صحافی دفاتر به صورت فنر دوبل و با کیفیت بالا می باشد.
علاوه بر دفتر مشق فانتزی، دفتر نقاشی با جلد طلقی و دفتر دوخط با جلد طلقی ساده نیز از تولیدات این مجموعه می باشد.
طرح جلد دفاتر برای گروه های سنی کودک و نوجوان و دخترانه و پسرانه به صورت جداگانه تولید شده است.
داخلی تمامی دفاتر از کاغذ تحریر 70 گرم استفاده شده و با چاپ تک رنگ افست عرضه می گردد.
چاپ ریحان فروش عمده دفتر تحریر را برای فروشگاه های لوازم التحریر و فروشگاه های زنجیره ای با شرایط ویژه در نظر گرفته است و نحوه ی فروش به صورت تکی نیز به زودی توسط این مجموعه اطلاع رسانی خواهد شد.
فروش دفتر تحریر به صورت کارتنی انجام شده و همگی تولیدات چاپ ریحان می باشند و کیفیت آن ها توسط این مجموعه تضمین می گردد.
لازم به ذکر است تولید دفاتر، چاپ طلق ها و چاپ جلدهای شومیز همگی در کشور عزیزمان ایران انجام می پذیرد و خرید از این مجموعه حمایت از تولیدات ملی و کمک به تداوم فعالیت کسب و کارهای ایرانی و کارگاه های چاپ و صحافی می باشد.
مدیران فروشگاه ها می توانند از طریق شماره های 02133984134 و 02133985629 با ما تماس گرفته و از شرایط خرید دفتر مشق مطلع گردند.
ضمن اینکه کاتالوگ و لیست قیمت دفاتر را می توانید با عضویت در کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام این مجموعه دریافت نمایید.

کاتالوگ و لیست قیمت دفاتر تحریر مجموعه چاپ و صحافی ریحان بروزرسانی شد.
ضمن اینکه امکان خرید به صورت چکی نیز برای دفاتر فراهم شده که جهت کسب اطلاعات بیش تر در این مورد و اطلاع از تخفیف های ارائه شده می توانید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید:
تماس با واحد فروش دفاتر:
📞 02133985629
📞 02133984134
جهت خرید تکی محصولات ریحان می توانید به بخش” فروش دفتر مشق ” در مجموعه سایت های ریحان مراجعه نمایید.فایل کاتالوگ دفتر تحریر 98 و لیست قیمت دفتر مشق 98 را از لینک های زیر دریافت نمایید. ( بروز شده در 22 تیر 1398)
جهت اطلاع از درصدهای تخفیف عمده فروشی با ما تماس بگیرید.

» دانلود کاتالوگ دفتر تحریر 98

» دانلود لیست قیمت دفتر تحریر 98

» کاتالوگ و لیست قیمت دفتر تحریر 98 در کانال تلگرام