سفارش چاپ سررسید 98

سفارش چاپ سررسید 98 – تولید سررسید 98 – سررسید 1398 اختصاصی

همراهان عزیز سالنامه ریحان توجه داشته باشند با توجه به رونمایی از سررسیدهای این مجموعه در نمایشگاه چاپ، بسته بندی و صنایع وابسته تهران و اماده شدن نمونه های سررسید 98 این مجموعه، امکان سفارش چاپ سررسید 98 به صورت عمومی و اختصاصی فراهم شده است.
شما عزیزان می توانید با مراجعه به صفحه دریافت کاتالوگ سررسید 98 ، کاتالوگ و لیست قیمت سررسیدها را دریافت نموده و با تماس با کارشناسان فروش ما درخواست ارسال نمونه، درخواست استعلام قیمت کارهای سفارشی و یا ثبت سفارش نمایید.
سررسیدهای 98 این مجموعه در سه قطع وزیری، اروپایی و نیم وزیری تولید شده که همگی در سایز واقعی بوده و از طول و عرض ان ها کم نشده است.
سایز سررسیدهای وزیری این مجموعه 17 در 24 سانتی متر واقعی، سایز سررسید اروپایی با جلد 13.5 در 22 سانتی متر و سایز سررسید نیم وزیری 12 در 17 سانتی متر است. در صورتی که برخی همکاران سایز سررسید اروپایی را به سایز سررسید پالتویی تغییر داده و سررسید در قطع 12.5 در 22 سانتی تولید می نمایند.
کاغذ داخلی سررسیدهای 98 این مجموعه کاغذ کرم 70 گرم اندونزی می باشد و کارها همگی در صحافی این مجموعه با کیفیت بالا تولید شده اند.
جلدهای سررسیدها به چند دسته تقسیم می شوند، جلدهای چرمی تولید داخل، جلدهای ترموی وارداتی و جلد سلفون و گالینگوری.
چرم های داخلی همگی از تولیدکنندگان به نام صنعت چرم تهیه شده و با مشخصات مورد درخواست این مجموعه تولید می شوند که شامل انواع چرم پی یو / پی وی سی و چرم چنج کالر (چرم با قابلیت تغییر رنگ در زمان لیزر ) می باشد. ترموهای وارداتی شامل انواع ترموی جلد سخت کد 808 و ترموی نرم کد 803 و 807 می باشد که همگی از مرغوبترین ترموهای ترک محسوب شده و تغییر رنگ در زمان داغی به زیبایی و وضوح روی آن ها مشاهده می شود.
تقویم های رومیزی این مجموعه نیز با پایه های سلفونی و گالینگور و استفاده از مرغوب ترین مقواهای موجود و فنرهای درجه یک تولید و عرضه می شود.
اخرین اخبار سالنامه ریحان را می توانید در کانال تلگرام سررسید ریحان مشاهده نمایید.