سررسید میلادی 2017

سررسید میلادی 2017 | فروش سررسید میلادی | چاپ سررسید میلادی

با توجه به نزدیک شدن به سال 2017 میلادی، واحد سررسید گروه تبلیغاتی ریحان همچون سال های پیش آمادگی خود جهت چاپ سررسید میلادی 2017 اختصاصی برای شرکت ها و سازمان های مختلف را اعلام می دارد.
سالنامه ریحان سررسید میلادی 2017 را به صورت عمومی تولید نمی کند و تنها سفارشات چاپ سررسید اختصاصی را در این مورد پذیرا می باشد، لذا حداقل تیراژ سفارش چاپ سررسید میلادی 2017، هزار جلد می باشد.
معمولاً شرکت ها سررسید میلادی را در سایز اروپایی ( رقعی باریک ) با داخله کاغذ تحریر کرم و به صورت هفته شمار با صفحات یادداشت سفارش می دهند ولی با توجه به اختصاصی بودن سفارشات و توان تولید مجموعه سررسید ریحان، امکان چاپ سررسید میلادی به صورت روزشمار، دوروزه، هفته شمار، ماهانه و سال در یک نگاه در سایزهای وزیری، اروپایی و حتی نیم وزیری ( یک هشتم ) با داخله کاغذ کرم و سفید وجود دارد.
با توجه به تنوع بالای تولیدات سررسید ریحان، امکان سفارش سررسیدها با جلدهای سلفون، چرم مصنوعی، چرم ترمو و اشبالت امکان پذیر می باشد.
همچنین امکان لت گذاری ( صفحات تبلیغاتی داخل سررسید )، درج ترام در صفحات ( تکرار لوگو در تمامی صفحات تقویم )، آستربدرقه اختصاصی، ربان اختصاصی و سایز خدمات در این نوع سفارش وجود دارد.
لازم به ذکر است با توجه به اینکه پروسه تولید سررسید اختصاصی حداقل 20 روز زمان می برد، خواشمندیم سفارشات خود را هرچه سریع تر ثبت و تایید نموده تا تحویل کار به موقع و قبل از شروع سال جدید میلادی صورت پذیرد.
جهت کسب اطلاعات بیش تر کافیست با ما تماس بگیرید.
نمونه های سررسید سال های گذشته، کارهای اختصاصی و عمومی این مجموعه را نیز می توانید در کانال تگرام سررسید ریحان و یا صفحه اینستاگرام این مجموعه مشاهده نمایید.
آدرس کانال تلگرام: https://telegram.me/reihanads
آدرس صفحه اینستاگرام: https://www.instagram.com/reihanads