سررسید مدیریتی 94

سررسید مدیریتی 94 | سررسید 1394 | سررسید نفیس 94

انواع مختلف سررسید مدیریتی و سررسید نفیس 94 به کاتالوگ سررسید 94 گروه تبلیغاتی ریحان اضافه گشت.
برخی سررسیدهای ارائه شده توسط سررسید ریحان سال گذشته نیز بین پرفروش ترین سررسیدهای این مجموعه بودند که امسال نیز با داخلی جدید و طراحی جدیدتر ارائه شده اند. از جمله این سررسیدها می توان به سررسید مدیریتی کد 410 ( سررسید ارگانایزر روزانه دو دکمه ) و سررسید مدیریتی کد 501 ( ارگانایزر سه لت طرح کیف ماشین حساب و پلاک دار ) اشاره کرد. ضمن اینکه انواع مختلفی از سررسیدهای نفیس با جلدها و طرح های نو برای سال 94 توسط گروه تبلیغاتی ریحان ارائه می شوند که برخی از آن ها در ادامه آمده است:
کد 213: سررسید ارگانایزر روزانه مگنتی هلالی
کد 216: سررسید ارگانایزر روزانه لبه هلالی کش دار
کد 217: سررسید روزانه ترمو لبه اریب نگین دار
کد 503: سررسید ارگانایزر سه لت فنر بیرون
کد 510: سررسید ارگانایزر طرح ورساچه قفل دار (قرمز، آبی، قهوه ای جنگلی)
ضمن اینکه همچون سال گذشته برخی از انواع سررسید مدیریتی 94 با رنگ های زنانه تر جهت هدیه به مدیران خانم در نظر گرفته شده اند که می توانید انواع آن ها را در صفحه ” سررسید 94 نفیس و مدیریتی ” مشاهده نمایید.
جلد انواع سررسید مدیریتی 94 گروه تبلیغاتی ریحان از بهترین ترموهای موجود ساخته شده اند و از نظر کیفیت، بین محصولات برتر بازار سررسید عید قرار می گیرند. ضمن اینکه به دلیل کیفیت بالای جلد، چاپ داغکوب به خوبی روی جلد انجام می شود و حتی جزئیات لوگو و طرح کلیشه شما در سررسید به خوبی نمایش داده می شود.
لازم به ذکر است برای هر کدام از انواع مختلف سررسید مدیریتی 94 گروه تبلیغاتی ریحان که مایل باشید می توانید جداگانه جعبه سررسید و یا کاور سوزنی سررسید خریداری نمایید تا هدیه های شما متمایز از سایرین شود.
جهت دریافت نمونه ها و یا کسب اطلاعات بیش تر با شماره های 02133984134 و 02133966760 تماس بگیرید.