سالنامه 96

سالنامه 96 واحد سررسید گروه تبلیغاتی ریحان

با توجه به اعلام تقویم رسمی سال 96، فرآیند طراحی و چاپ سالنامه 96 واحد سررسید گروه تبلیغاتی ریحان آغاز گشته و در نیمه آذرماه سال جاری از نمونه های سررسید عمومی این مجموعه رونمایی خواهد گشت.
اطلاع رسانی مربوط به رونمایی، دریافت کاتالوگ و قیمت سررسیدها از طریق سایت گروه تبلیغاتی ریحان، سایت سررسید ریحان، کانال تلگرام و صفحه ی اینستاگرام این مجموعه صورت می پذیرد.
گروه تبلیغاتی ریحان تولید کننده انواع سررسید وزیری، اروپایی و جیبی با کاغذ سفید و کرم، داخلی های روزانه و دستیار، جلدهای چرم، گالینگور، سلفون و ترمو می باشد.
ضمن اینکه انواع تقویم رومیزی 96، تقویم جیبی 96 و تقویم دیواری توسط این واحد به صورت عمومی و اختصاصی تولید و عرضه می گردد.
شرکت ها و سازمان هایی که نیاز به چاپ سررسید اختصاصی 96 دارند، می توانند با ما تماس بگیرند تا مطابق با نیاز و سلیقه ی ایشان، سررسید و تقویم طراحی و تولید گردد.
لازم به ذکر است واحد سالنامه ریحان انواع سررسید میلادی 2017 را نیز به صورت اختصاصی چاپ و تولید می نماید که با توجه به زمان کم باقی مانده تا شروع سال جدید میلادی لازم است سفارشات مربوطه طی هفته های آتی ثبت گردند تا در زمان مناسب تحویل گردند.