سالنامه 96

سالنامه 96 – سالنامه 1396 واحد سالنامه ریحان

سالنامه 96 گروه تبلیغاتی ریحان در تاریخ 19 دی ماه 1395 رونمایی شده و از این تاریخ می توانید نمونه های آن را در کانال تلگرام این مجموعه به همراه قیمت مشاهده نمایید.
ضمن اینکه به زودی کاتالوگ و لیست قیمت سالنامه 96 آماده ی ارائه می گردد.
کدهای قرارداده شده در کانال در حال حاضر بخشی از محصولات این مجموعه می باشد و محصولات دیگر سررسید ریحان شامل سررسید پلنر سایز یک هشتم ( 12×17 )، سررسید دستیار و یادداشت روزانه سایز اروپایی به زودی در کانال و سایت سررسید ریحان قرار می گیرد.
سررسید 96 واحد سالنامه ریحان در سه قطع وزیری (17×24)، اروپایی (13×21) و نیم وزیری (12×17) تولید و عرضه شده است که سررسید وزیری با داخلی کاغذ تحریر 70 گرم سفید و کاغذ کرم به صورت روزانه پنج شنبه جمعه با هم و در 22 فرم تولید شده است. فرم های آخر شامل نقشه جدید متروی تهران، حسابهای ماهانه، دفترچه تلفن، هزینه مسافرت و چک لیست سفر، صفحات یادداشت و … می باشد، این سایز سررسید در چهار جلد چرم پوست ماری، چرم بافت دار، گالینگور شبه چرم و اشبالت جیر تولید و عرضه شده است.
سررسیدهای اروپایی سالنامه ریحان نیز با کاغذ تحریر 70 گرم کرم و به چند صورت عرضه شده اند.
سررسیدهای روزانه با داخلی پنج شنبه جمعه با هم 21 فرمه که علاوه بر سررسید شامل نقشه جدید مترو تهران، لیست مخارج ماهانه، سال در یک نگاه و دفتر تلفن می باشد در پنج جلد چرم پوست ماری، چرم بافت دار، چرم مسی، گالینگور شبه چرم و اشبالت جیر تولید شده است.
سررسید دستیار اروپایی با داخلی ماهانه به همراه 192 صفحه یادداشت با کاغذ کرم و جلد پوست ماری پلاک دار و سررسید یادداشت روزانه شامل ماه شمار به همراه 304 صفحه یادداشت با جلد چرم بافت دار تولید و عرضه شده اند.
سررسید سایز نیم وزیری (12×17) نیز به صورت داخلی روزشمار پنج شنبه جمعه با هم با کاغذ کرم و با دو مدل جلد چرم بافت دار و اشبالت جیر قابل ارائه می باشد. ضمن اینکه سررسید پلنر نیز در همین سایز با محتوای جدول برنامه ریزی روزانه تولید شده است که با سررسید نیم وزیری قابل ارائه به صورت دوقلو نیز می باشد.
صحافی تمامی سررسیدهای ارائه شده دوختی بوده، کارهای وزیری به صورت ته گرد ( لب هلالی ) و کارهای اروپایی و نیم وزیری به صورت لب گرد تولید شده اند.
برای تمامی سررسیدها جعبه تعبیه شده است که قیمت آن جدا از سررسید محاسبه می گردد.
انواع خدمات چاپ لیزر روی پلاک سررسیدها، چاپ لیزر، طلاکوب و داغکوب روی جلد، ترام در صفحات، لت گذاری، جلد و آستربدرقه اختصاصی بر روی تمامی تولیدات این مجموعه صورت می پذیرد.
جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت سررسید 96 به صفحه سررسید 96 ارزان مراجعه نمایید.
آدرس کانال تلگرام: https://t.me/reihanads