سالنامه 95

سالنامه 95 – سالنامه 1395 واحد سالنامه ریحان

سالنامه 95 گروه تبلیغاتی ریحان در دوازدهمین نمایشگاه چاپ، تبلیغات و بازاریابی که از تاریخ 12 الی 15 دی ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شد، رونمایی شد.
سررسید 95 واحد سالنامه ریحان در دو قطع وزیری (17×24) و اروپایی (13×21) تولید و عرضه شده است که سررسید وزیری با داخلی کاغذ تحریر 70 گرم سفید به صورت روزانه پنج شنبه جمعه با هم و در 22 فرم تولید شده است. فرم های آخر شامل نقشه جدید متروی تهران، حسابهای ماهانه، دفترچه تلفن، هزینه مسافرت و چک لیست سفر، صفحات یادداشت و … می باشد، این سایز سررسید در چهار جلد سلفون، چرم PU/PVC، چرم پوست ماری و گالینگور ترک تولید و ارائه شده است.
سررسیدهای اروپایی سالنامه ریحان نیز با کاغذ تحریر 70 گرم کرم رنگ و به دو صورت عرضه شده اند. داخلی روزانه پنج شنبه جمعه با هم 21 فرمه و داخلی دستیار مهندسی هفتگی. داخلی روزانه علاوه بر سررسید شامل نقشه متروی تهران، لیست مخارج ماهانه، سال 2016 و 2017 در یک نگاه، دفترچه تلفن و … می باشد. داخله دستیار مهندسی نیز شامل سررسید به صورت هفته در یک صفحه، 65 صفحه یادداشت با تقویم خام، 32 صفحه شیت ترسیم، 32 صفحه اطلاعات مهندسی، 12 صفحه حساب های ماهانه و 4 صفحه دفترتلفن می باشد که جمعاً 13 فرمه می باشد.
داخله روزانه اروپایی با صحافی دوختی، جلد گالینگور شبه چرم و جلد چرمی و داخله دستیار مهندسی به دو صورت دوختی و فنری با جلد چرم پوست ماری و گالینگور ترک طرح پوست اسبی تولید شده است.
ضمن اینکه انواع خدمات چاپ لیزر روی پلاک سررسیدها، چاپ لیزر، طلاکوب و داغکوب روی جلد، ترام در صفحات، لت گذاری، جلد و آستربدرقه اختصاصی بر روی تمامی تولیدات این مجموعه صورت می پذیرد.
جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت سررسید 95 به صفحه سررسید 95 ارزان مراجعه نمایید.
در ادامه می توانید تصاویری از غرفه سررسید ریحان در نمایشگاه تبلیغات را مشاهده نمایید.
ضمن اینکه از تمامی عزیزانی که قدم رنجه فرمودند و از محصولات سررسید ریحان در نمایشگاه بازدید نمودند، صمیمانه قدردانی می نماییم.