سالنامه 94 دستیار مهندسی

سالنامه 94 دستیار مهندسی | سررسید 94 اروپایی

سررسید ریحان همانند سال گذشته انواع مختلفی از سررسید های 94 را فراهم آورده است که از جمله پرطرفدارترین آن ها می توان به انواع سررسید دستیار مهندسی 94 اشاره کرد. سالنامه 94 دستیار مهندسی در قطع های وزیری و اروپایی ( رقعی باریک ) تولید شده است و به زودی در سایت قرار خواهد گرفت.
انواع سالنامه 94 دستیار گروه تبلیغاتی ریحان:
سررسید دستیار مهندسی جلد ترمو
سررسید دستیار مهندسی جلد چرم
سررسید دستیار مهندسی جلد جیر
سالنامه اروپایی جلد چرمی
سررسید اروپایی ( سالنامه دستیار مهندسی ) که چند سال است در ایران تولید می شود و طرفداران خاص خود را پیدا کرده است معمولاً در سایز 22×13 سانتی متر ( با یک سانتی متر تلورانس ) تولید می شود و داخلی آن به صورت هفته در یک صفحه می باشد که پس از آن صفحات یادداشت، صفحات ترسیم و اطلاعات مهندسی قرار می گیرد. سررسید دستیار با جلدهای جیر، چرم و ترمو کش دار تولید می شود. کاغذ مورد استفاده داخل سررسید دستیار هم معمولاً کاغذ کرم یا نخودی است که در بعضی موارد کاغذ تحریر هم مورد استفاده قرار می گیرد. صحافی سالنامه دستیار فنردوبل و در برخی موارد دوختی می باشد.
ضمن اینکه به دلیل استقبال بازار از سررسید دستیار، این نوع سررسید طی سال های گذشته در سایز وزیری هم تولید شده است.
طی هفته جاری انواع مختلف سررسید 94 که به تازگی نمونه های آن ها تولید شده است در سایت قرار خواهد گرفت و از همین طریق اطلاع رسانی خواهد شد.
لازم به ذکر است گروه تبلیغاتی ریحان تولید کننده انواع سررسید اختصاصی 94، آماده ی انجام انواع سفارشات سررسید 94 اختصاصی با کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد.
جهت کسب اطلاعات بیش تر کافیست نمونه های سررسید 94 را در بخش چاپ سررسید 94 مشاهده نموده یا با کارشناسان فروش سررسید ریحان از طریق شماره های 02133984134 و 02133966760 تماس حاصل فرمایید.
آدرس دفتر فروش: تهران، بهارستان، ابتدای خیابان ملت، برج بهارستان، بلوک B، طبقه سوم، واحد B.35