زمان رونمایی از سررسید

زمان رونمایی از سررسید 95

با توجه به اینکه امسال تقویم رسمی از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دیر اعلام شد، فرآیند تولید سررسید واحد سالنامه ریحان و حتی بسیاری از همکاران تولید کننده سررسید به تعویق افتاد. کادر سررسید ریحان در تلاشند هرچه زودتر فرآیند تولید سررسید 95 را به اتمام برسانند تا فرآیند ارسال نمونه به همکاران و مشتریان گرامی در زمان نزدیک تری صورت گیرد.
طبق برآوردهای ما و با توجه به اینکه در ایام اربعین سالار شهیدان ابا عبدالله الحسین (ع) هستیم و با توجه به اینکه مراسم سوگواری رحلت رسول اکرم (ص)، شهادت امام حسن مجتبی (ع) و شهادت حضرت امام رضا (ع) نیز در هفته ی بعد می باشد، تصمیم بر آن شد زمان رونمایی از سررسید 95 واحد سالنامه ریحان به تاریخ 30 آذرماه 1394 مصادف با 9 ربیع الاول سالروز آغاز امامت امام زمان (عج) موکول گردد تا ان شاءالله در این تاریخ از تمامی نمونه ها رونمایی گردد.
لازم به ذکر است از زمان اعلام تقویم رسمی 95 فرآیند چاپ سررسیدهای اختصاصی مشتریان گرامی آغاز گشته و عزیزانی که نیاز به چاپ سررسید اختصاصی دارند می توانند با کارشناسان ما در ارتباط باشند تا هرچه سریع تر فرآیند چاپ و ارسال سررسیدهای مورد نظرشان صورت پذیرد.
ضمن اینکه عزیزانی که شماره تماس خود را در فرم های خبرنامه پیامکی سایت ( در صفحات مربوط به سررسید نفیس، سررسید ارزان، ست های مدیریتی و تقویم 95 ) جهت دریافت اخبار مربوط به زمان آماده شدن سررسیدهای سال 95 وارد می نمایند توجه داشته باشند در صورتی که دریافت پیامک تبلیغاتی خود را از طریق اپراتور غیرفعال کرده باشند، امکان دریافت پیامک های ما را ندارند و پیامک های ارسالی ما برگشت می خورد؛ لذا از این عزیزان خواهشمندیم در صورتی که مایل به دریافت پیامک های خبری سررسید ریحان هستند، شماره تماسی را در فرم وارد نمایند که دریافت پیامک تبلیغاتی در آن فعال باشد.