خرید دفتر مدرسه از فروشگاه ریحان

خرید دفتر مدرسه از فروشگاه ریحان – نمایشگاه لوازم التحریر – تولید و پخش دفتر فانتزی

خرید دفتر مدرسه از فروشگاه ریحان
سایت فروشگاه ریحان با محوریت فروش تکی محصولات و لوازم التحریر ریحان افتتاح گردید.
در این سایت تمامی محصولات مجموعه چاپ و صحافی ریحان به صورت تکی و بدون واسطه به مصرف کننده ی نهایی به فروش می رسد.
محصولات ریحان شامل انواع دفتر مشق فانتزی چسب گرم و سیمی، دفتر تحریر کلاسیک و دانشجویی، دفتر هنری، شخصیت سازی و گرافیکی؛ دفتر زبان دوخط، دفتر نقاشی وزیری و رحلی، دفتر طلقی pp و طلق چاپی در قطع های وزیری و رحلی، دفتر جلد سلفونی رحلی و دفترچه یادداشت می باشد.
تمامی محصولات فروشگاه ریحان با قیمت مناسب به مشتری عرضه می گردد و ضمانت بازپرداخت وجه در صورت عدم رضایت مشتری از محصولات وجود دارد.
شما عزیزان می توانید با عضویت در سایت فروشگاه ریحان از 2 هزار تومان هدیه ی عضویت بهره مند گردید که در اولین خرید نیز قابل استفاده است.
ارسال سفارشات بالای 150 هزار تومان از سایت رایگان انجام می شود. ضمن اینکه شما در این سایت کیف پول الکترونیکی مختص به خود دارید که پس از خرید هر محصول، 10 درصد از مبلغ آن به عنوان تخفیف و هدیه به کیف پول شما واریز می گردد و در خریدهای بعدی قابل استفاده است.
خرید بالاتر از 500 هزار تومان از سایت ریحان نیز 10 درصد تخفیف اضافه دارد.
ضمن اینکه به مناسبت افتتاح سایت در صورتی که از تاریخ اول مرداد تا آخر روز 10 مرداد در سایت بین 50 تا 250 هزار تومان خرید داشته باشید، می توانید با وارد کردن کد تخفیف “opening” از 20 درصد تخفیف ویژه ی افتتاحیه ی سایت بهره مند گردید.
در کنار فروش تکی محصولات، امکان خرید دفتر مدرسه به صورت عمده و کارتنی نیز جهت خرید شرکت ها، سازمان ها، خیریه ها، مدارس و فروشگاه های لوازم التحریر فراهم آمده است.
شما عزیزان می توانید با ارسال نظرات و پیشنهادات خود ما را در غنی کردن محصولات و ارائه خدمات بهتر یاری نمایید.
ضمن اینکه کما فی السابق امکان خرید دفتر مشق به صورت عمده از سایت گروه تبلیغاتی ریحان وجود دارد.