خرید اینترنتی سررسید 99

خرید اینترنتی سررسید 99 – خرید سررسید سال 99

فروشگاه ریحان به عنوان فروشگاه آنلاین مجموعه چاپ و صحافی ریحان امکان خرید اینترنتی سررسید 99 را برای شما عزیزان فراهم آورده است.
شما در این فروشگاه می توانید انواع سررسید 99 تولیدی این مجموعه شامل سررسید وزیری، سررسید اروپایی 99، سررسید رقعی و نیم وزیری را با جلدهای مختلف و در رنگبندی های متنوع انتخاب و به صورت اینترنتی خریداری نمایید.
قیمت های ارائه شده طبق قیمت لیست مجموعه ریحان می باشد، ضمن اینکه شما با خرید هر سررسید، 10 درصد از مبلغ آن را به عنوان هدیه در کیف پول الکترونیکی خود دریافت می نمایید که می توانید در خریدهای بعدی از آن استفاده کنید.
خریدهای بالای 500.000 تومان نیز همانند گذشته با تخفیف 10 درصدی ارائه می شوند. ضمن اینکه در دوره های مختلف جشنواره های تخفیفی نیز توسط سایت فروشگاه ریحان برگزار می گردد.

خرید اینترنتی تقویم رومیزی 99

علاوه بر فروش سررسید 99 ، در فروشگاه ریحان انواع تقویم رومیزی تولیدی مجموعه ریحان نیز به فروش می رسد که شامل انواع تقویم رومیزی پایه سلفونی طرح طبیعت و طرح کلاسیک، تقویم رومیزی یادداشت دار طرح صنایع دستی ایرانی، تقویم رومیزی جایادداشتی دار طرح گل و بوته و تقویم رومیزی پایه چوبی می باشد. صحافی تمامی تقویم رومیزی ها فنردوبل بوده و به نسبت هر طرح رنگ خاصی برای فنر آن انتخاب شده است.
برای علاقمندان به سررسیدهای یادداشت دار نیز انواع سررسید دستیار در فروشگاه عرضه شده است که شامل سررسید دستیار هفتگی و ماه شمار با جلدهای چرمی، جلد چنج کالر، جلد چرم پوست ماری و جلد ترمو نرم می باشد.
بر روی جلد بیش تر سررسیدهای تولید شده پلاک فلزی نصب شده است که حاوی ذکر سال 1399 و سال 21-2020 میلادی می باشد. رنگ پلاک ها بسته به رنگ جلد سررسید طلایی و دودی انتخاب شده است.
برای سفارش سررسید 99 روی لینک خرید اینترنتی سررسید 99 کلیک نموده و پس از انتخاب سررسیدها؛ مراحل سفارش را تکمیل نمایید.
سفارش هایی که تا ساعت 12 هر روز ثبت شوند در همان روز از طریق پیک در تهران و یا پست به شهرستان ها ارسال می گردند.
اطلاعات بیش تر