خبرنامه تبلیغات ریحان

خبرنامه تبلیغات ریحان

گروه تبلیغاتی ریحان در راستای اطلاع رسانی به شما عزیزان در زمینه تغییرات شرکت، محصولات جدید و تغییر در قیمت محصولات، اقدام به راه اندازی خبرنامه به صورت پیامک و ایمیل نموده است که در ادامه آموزش ثبت نام و استفاده از آن توضیح داده می شود:

خبرنامه پیامکی گروه تبلیغاتی ریحان:

جهت عضویت در خبرنامه پیامکی کافیست نام و شماره موبایل خود را در کادرهای زیر وارد نموده و بر روی “عضویت در خبرنامه” کلیک نمایید.خبرنامه های پیامکی مهم ترین اخبار گروه تبلیغاتی ریحان از جمله محصولات جدید، رسیدن سررسید و تقویم ها، شرکت در نمایشگاه و تخفیفات دوره ای را به شما اطلاع رسانی می کند.
عزیزان توجه داشته باشند خبرنامه های پیامکی با شماره های پیامک تبلیغاتی ارسال می شوند و در صورتی که دریافت پیامک تبلیغاتی را از طریق اپراتور همراه خود غیرفعال کرده باشید قادر به دریافت پیامک از طریق ما نمی باشید. ( لطفاً شماره تلفنی را وارد کنید که دریافت پیامک تبلیغاتی در آن فعال باشد.)

خبرنامه ایمیلی گروه تبلیغاتی ریحان:

برای عضویت در خبرنامه ایمیلی آدرس ایمیل خود را به صورت کامل در فرم زیر وارد نموده و بر روی “عضویت” کلیک نمایید، سپس یک ایمیل تاییدیه برای شما ارسال می شود که برای تایید عضویت خود می بایست روی لینک فعالسازی در ایمیل کلیک نمایید تا عضویت شما در خبرنامه تبلیغات ریحان تکمیل گردد.
* توجه کنید که آدرس ایمیل نیازی به وارد کردن www ندارد.


خبرنامه های ایمیلی مقالات جدید تولید شده توسط چاپ ریحان، اخبار تغییرات، تخفیف های مناسبتی، شرکت در نمایشگاه و کاتالوگ و لیست قیمت محصولات را برای شما ارسال می نماید.
با عضویت در خبرنامه تبلیغات ریحان نیازی به مرور روزانه سایت نداشته و مهم ترین وقایع و رخدادهای گروه تبلیغاتی ریحان به صورت رایگان برای شما ارسال می گردد.