تولید سررسید 97

تولید سررسید 97 – سررسید 1397 – چاپ سررسید 97

تولید سررسید 97 با مشخصات مورد درخواست مشتری همانند سال های گذشته با اعلام تقویم رسمی سال 97 توسط واحد سالنامه گروه تبلیغاتی ریحان آغاز گردیده است.
تقویم 97 رسمی توسط شورای فرهنگ عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طی روزهای گذشته اعلام شده و فایل آن به همراه فایل های مربوط به رویدادهای قابل رویت درایران و اطلاعات تکمیلی رویدادهای نجومی 1397 با درج تمامی مناسبت ها برای دانلود قرار گرفته است.
از هم اکنون می توانید سفارشات مربوط به چاپ سررسید اختصاصی 97 را ثبت نموده تا در زمان مورد نظر، سفارشات خود را دریافت نمایید.
ضمن اینکه سررسیدهای عمومی سالنامه ریحان نیز در دست طراحی و چاپ می باشد و به زودی تاریخ رونمایی آن ها از طریق سایت و کانال سررسید ریحان اطلاع رسانی می گردد.
سررسید ریحان تولید کننده انواع سررسید ارزان و مدیریتی سال 1397، تقویم رومیزی و جیبی 97، ست های مدیریتی و هدایای تبلیغاتی می باشد.
برخی تولیدات سررسید ریحان:
سررسید روزانه وزیری جلد چرم پوست ماری
سررسید روزانه جلد اشبالت جیر
سررسید روزانه وزیری جلد چرمی
سررسید روزانه اروپایی جلد چرمی
سررسید طرح اروپایی جلد پوست ماری
سررسید روزانه اروپایی جلد اشبالت جیر
سررسید نیم وزیری چرمی
سررسید پالتویی جلد اشبالت
سررسید دوقلو ( سررسید روزانه + پلنر )
یادداشت اروپایی چرم پوست ماری
یادداشت روزانه جلد چرمی
سررسید دستیار مهندسی 97
سررسید جلد سلفونی
سررسید اختصاصی با طرح دلخواه مشتری
تقویم رومیزی 12 برگی و 13 برگی گلاسه با یووی
تقویم دیواری اختصاصی 97
بر روی تمامی محصولات سالنامه ریحان قابلیت های اختصاصی سازی شامل چاپ جلد اختصاصی، ترام لوگو در تمامی صفحات، لت گذاری داخل سررسید ( صفحات گلاسه تبلیغاتی )، ربان و آستر بدرقه اختصاصی، طلاکوبی و داغکوبی جلد، حک لوگو روی پلاک سررسید و اختصاصی کردن تمامی صفحات داخلی سررسید به دلخواه مشتری وجود دارد.
مشتریان گرامی توجه داشته باشند با توجه به زمان بر بودن روند چاپ سررسید اختصاصی، جهت دریافت قیمت مناسب و کیفیت بالاتر لازم است تا قبل از دی ماه سفارشات چاپ سررسید اختصاصی خود را ثبت نمایند.
جهت کسب اطلاعات بیش تر و دریافت پیش فاکتور چاپ سررسید 97 با ما تماس بگیرید.