تعرفه چاپ افست

تعرفه چاپ افست | قیمت چاپ تراکت | چاپ پوستر | چاپ کارت ویزیت

با توجه به افزایش 25 درصدی قیمت کاغذ تحریر و کاغذ گلاسه طی چند هفته گذشته، تعرفه چاپ افست اقلام مختلف ارائه شده توسط چاپ ریحان بروزرسانی شد.
این بروزرسانی شامل قیمت چاپ کاتالوگ، چاپ بروشور سه لت، چاپ پوستر تبلیغاتی، چاپ کارت ویزیت و چاپ ست اداری شامل انواع سربرگ، پاکت اداری و پاکت A4 می باشد.
قیمت های مربوط به چاپ کاتالوگ ارائه شده در صفحه “چاپ کاتالوگ و بروشور” مربوط به قیمت چاپ کاتالوگ تک برگی A4 بوده و در صورت نیاز به چاپ کاتالوگ در سایزهای بزرگتر نظیر سه لتی A4، سایز A3 و یا کاتالوگ های صحافی دار می توانید با واجد فروش چاپ ریحان تماس بگیرید.
قیمت های مربوط به چاپ پوستر تبلیغاتی با دو جنس کاغذ تحریر 80 گرم و گلاسه 135 گرم اعلام شده که معمولاً برای این منظور استفاده می شود ولی در صورت نیاز می توانید پوسترها را با کاغذهای ضخیم تر و محکم تری نیز سفارش دهید.
در مورد ست های اداری نیز با دو جنس کاغذ تحریر 80 گرم و تحریر 100 گرم اعلام شده که قیمت ها با چاپ 2 رنگ و چاپ 4 رنگ افست در سایت موجود است ولی امکان چاپ ست اداری با کاغذ کتان 120 گرم و یا تحریر 120 گرم نیز وجود دارد که می توانید قیمت ها را از کارشناسان فروش ما دریافت نمایید.
قیمت چاپ پاکت سایز A3 ، سایز B4 و پاکت های قالب دار به صورت لب گرد و … نیز بین کارهای اختصاصی دسته بندی می شود که امکان ارائه لیست قیمت عمومی برای آدر در سایت وجود ندارد.
چاپ ریحان علاوه بر موارد اعلام شده، مجری چاپ فولدر A4 با قالب های مختلف، کلاسور و زونکن تبلیغاتی، یادداشت های تبلیغاتی و انواع هدایای تبلیغاتی چاپی می باشد. ضمن اینکه امکان چاپ بر روی انواع کاغذ فانتزی فابریانو و سایز کاغذهای این قبیل نیز در این مجموعه وجود دارد.