انواع چاپ محصولات تبلیغاتی

انواع چاپ محصولات تبلیغاتی – چاپ انواع هدایای تبلیغاتی – هدایای تبلیغاتی چاپی

جدول راهنمای انواع چاپ محصولات تبلیغاتی
در این جدول کلیه روش های چاپ محصولات تبلیغاتی را برای شما عزیزان معرفی کرده ایم و علائم اختصاصی برای آن ها قرار داده ایم تا شما به راحتی با روش چاپ محصولات تبلیغاتی خود آشنا شوید.

روش چاپ تامپو (Pas Printer)

در این روش قطعاتی از قبیل پلاستیک، چوب، شیشه، سنگ و فلزات را می توان به راحتی از یک تا چهار رنگ تفکیکی
چاپ کرد که از استقامت و شفافیت خوبی برخوردار است. در این روش ما از بهترین مواد اولیه آلمانی (Marabo) که توسط شرکت سپاس قشم تهیه و توزیع می گرد استفاده می کنیم.

روش چاپ سابلیمیشن (Sublimation)

در این روش کلیه محصولات سرامیکی کوتینگ شده را می توان با پرینترهای دیجیتال 6 رنگ به روش تصویر و تفکیک چاپ کرد که از کیفیت بالایی برخوردار است و این روش در کشور آلمان اختراع شده است. شرکت چاپ ریحان از کاغذ و جوهرهای کره ای به دلیل کیفیت و استحکام بسیار بالا استفاده می کند. در این روش نمونه گیری خیلی سریع انجام گرفته و شرکت قادر به چاپ یک عدد جهت نمونه می باشد.

روش چاپ سیلک اسکرین (Silk Screen)

در این روش کلیسه محصولات فلت (تخت) مانند پارچه، طلق، مقوا و … را می توان به راحتی به روش تفکیک از یک تا چهار رنگ چاپ کرد. چاپ ریحان از رنگ های (P.V.C) با برند Duo ساخت کشور ترکیه که از کیفیت بالایی برخوردار بوده و دارای طیف رنگ های زیادی می باشد استفاده می کند و همچنین توری های شابلون از بهترین برندهای سوییس تهیه و ساخته می شود.

روش چاپ کوره (Furnace)

در این روش ابتدا بعد از طراحی، لوگو به روش سیلک اسکرین با رنگ های مخصوص پخت کوره ساخت کشور آلمان بر روی ورق های حساس چاپ می شود و سپس طرح مورد نظر بر روی محصول دکور شده و جهت پخت به داخل کوره منتقل می گردد و مراحل پخت تا 1200 درجه سانتی گراد انجام می پذیرد. در نتیجه چاپی با کیفیت و با دوامی مادام العمر خواهیم داشت.

دریافت کاتالوگ محصولات تبلیغاتی گروه تبلیغاتی ریحان:

» کاتالوگ هدایای تبلیغاتی

» کاتالوگ لیوان تبلیغاتی