سررسید ارگانایزر ماشین حساب دار 93

سررسید ارگانایزر جدید و ارزان

به لیست سررسیدهای نفیس 93 قرار داده شده در سایت، 10 کد ارگانایزر جدید اضافه شده که شامل ارگانایزر ماشین حساب دار، ارگانایزر رحلی کلاسیک، ارگانایزر قفل دار و دکمه دار، ارگانایزر مگنتی و سه لت می باشد.
قیمت ارگانایزرهای جدید هم به لیست قیمت سررسید های 93 اضافه گشت. ضمن اینکه این لیست ها شامل انواع سررسید ارگانایزر ارزان و سررسیدهای ارگانایزر با قیمت مناسب می باشند. حداقل تعداد سفارش سررسیدهای ارگانایزر 93، پنجاه عدد می باشد که در تیراژهای بالا از تخفیف برخوردار می شوید.
برای دریافت اطلاعات بیش تر در مورد انواع سررسید های ارگانایزر 93 و انواع سررسید 93 گروه تبلیغاتی ریحان، می توانید به صفحه “سررسید 93” مراجعه نمایید.
ضمن اینکه گروه تبلیغاتی ریحان ارائه دهنده انواع تقویم و سررسید 93 می باشد که اطلاعات مربوط به آن ها را می توانید از صفحه “چاپ تقویم و سررسید” مشاهده نمایید.
مدیران محترمی که تمایل دارند برای تبلیغات سال نوی خود سفارش “چاپ سررسید تبلیغاتی“، “تقویم رومیزی تبلیغاتی” و “چاپ تقویم جیبی 93” بدهند، کافیست جهت استعلام قیمت و بستن قرارداد با ما تماس بگیرند.
ضمن اینکه همکاران گرامی در تهران و شهرستان ها برای استعلام قیمت های همکاری با ما تماس بگیرند.
لازم به ذکر است گروه تبلیغاتی ریحان مجری انواع خدمات طراحی سررسید، چاپ سررسید اختصاصی 93 و چاپ تقویم اختصاصی 93 و ارائه دهنده ست مدیریتی 93 و انواع سررسید مدیریتی 93 می باشد. اطلاعات بیش تر در صفحات سایت در دسترس شماست.